Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

Проведена чергова звітно-виборча конференція спортивної громадської організації «Федерація футболу Канівського району»

У середу 9 грудня 2015р. в залі засідань будинку рад відбулася чергова (третя) звітно-виборча конференція районної спортивної громадської організації «Федерація футболу Канівського району» (далі - ФФКР). В роботі Конференції взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Дубенець, голова районної ради Володимир Плисюк та завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Жанна Юрженко.

ФФКР створена у 2007 році. На першій звітно-виборчій конференції головою було обрано Фесенка М. Г. Відповідно до ст. 10 Статуту організації, конференція проводиться кожні чотири роки. Тож другу було проведено у грудні 2011 року, де головою обрано Порожнього М. В. В зв’язку з мобілізацією в зону АТО у 2015 році, обов’язки голови ФФКР до цього часу виконував Лаврінець П. М.

09 грудня 2015 року була проведена чергова, третя конференція, в якій взяло участь 16 із 19 обраних делегатів від колективних членів ФФКР.

Конференція розглянула 8 питань порядку денного та прийняла по них відповідні рішення. Заслухано звіт про роботу ФФКР з грудня 2011 року. Звичайно, що головним питанням Конференції було обрання на новий чотирирічний термін керівного складу Федерації.

Отже, в результаті відкритого голосування головою ФФКР обрано Миколу Порожнього. Першим заступником голови ФФКР став Василь Момро. Також затверджено склад Ради членів Федерації із 12 осіб, виконком із 9 чоловік.

На завершення Конференції, Сергій Дубенець висловив подяку спортактиву району за відданість справі та за розвиток спорту в Канівському районі. Наголосив, що нашим спільним завдання є залучення в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це одне з пріоритетних завдань райдержадміністрації.

Сектор інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської РДА

Повернутись до розділу: Спорт