Головна Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади Канівське управління Державної казначейської служби України

Про завершення бюджетного 2015 року та початок 2016 року

Відповідно до листа Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області від 22.12.2015 № 11.1-12/2090-10057 «Про завершення бюджетного 2015 року та початок 2016 року» Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області, у зв’язку із завершенням бюджетного 2015 року повідомляє наступне.

1. З урахуванням вимог статті 57 Бюджетного кодексу України розпорядники/одержувачі бюджетних коштів зобов’язані залишки коштів загального та спеціального фондів державного та місцевих бюджетів перерахувати до відповідного бюджету наступним чином:

1.1. З рахунків у національній валюті, відкритих в банках відповідно до законодавства безпосередньо на ім’я розпорядників/одержувачів коштів державного бюджету станом на кінець операційного дня 29 грудня 2015 року (на підставі платіжних доручень власників рахунків).

В полі «призначення платежу» додатково зазначається «Стаття 57».

1.2.  З валютних рахунків, відкритих в установах банків безпосередньо на ім’я розпорядників/одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів, на підставі платіжних доручень власників рахунків, в частині виконання кошторисів та планів використання бюджетних коштів за загальним і спеціальним фондами державного та місцевих бюджетів (крім залишків власних надходжень бюджетних установ в іноземній валюті, які обліковуються на їх рахунках, відкритих в установах банків, та залишків коштів на рахунках бюджетних установ, розташованих за кордоном), станом на кінець операційного дня 28 грудня 2015 року.

У разі самостійної закупівлі іноземної валюти на міжбанківській валютній біржі – за порядком , зворотним отриманню таких коштів на валютні рахунки.

В полі “призначення платежу” розрахункового документудодатково зазначається “Стаття 57”.

2. Залишки коштівз рахунків розпорядників/одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів (крім власних надходжень), відкритих на їх ім’я в органах Державної казначейської служби України за балансовими рахунками 35 розділу Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, станом на кінець операційного дня 30 грудня 2015 року списуються органами Державної казначейської служби України у порядку, визначеному у Регламенті роботи органів Державної казначейської служби України по завершенню бюджетного 2015 року та початку 2016 року.

3. 31 грудня 2015 року Державна казначейська служба України не працює з клієнтами по забезпеченню видаткової частини бюджетів. Водночас, органами Казначейства здійснюється погашення та обслуговування державного боргу у національній валюті, а також зараховуються надходження до бюджетів всіх рівнів.

Додатково зазначаємо, що система електронних платежів Національного банку України (далі - СЕП НБУ) в період завершення бюджетного 2015 року та на початку 2016 року буде працювати в такому режимі:

- 29 та 30 грудня 2015 року - в режимі продовженого банківського дня (на 2 години) - до 20-00 години;

- 31 грудня 2015 року - до 13-00 години;

- у разі зміни регламенту роботи СЕП НБУ (можливого продовження) всі учасники СЕП додатково оперативно будуть повідомлені.

У 2016 році першим робочим днем органів Державної казначейської служби України є 4 січня. Органи Державної казначейської служби України 04.01.2016 працюють без клієнтів.

Починаючи із 5 січня 2016 року органи Державної казначейської служби України працюють у звичайному режимі.

Робочий день банківської системи, в тому числі в СЕП НБУ, з 8 січня 2016 року переноситься на суботу 16 січня 2016 року.

За інформацією Канівського управління Державної казначейської служби України Черкаської обасті

Повернутись до розділу: Канівське управління Державної казначейської служби України