Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

Проведено другі зональні змагання відкритої Першості району з волейболу серед чоловіків

23 січня 2016 року в спортивному залі загальноосвітньої  школи № 1 м. Канева проведено другі зональні змагання відкритої Першості району з волейболу серед чоловіків в 2016 році.

На змагання прибули 5 команд з сіл: Келеберда, Литвинець та минулорічні переможці – команда села Ліпляве, команда Тростянецької філії НВФ «Урожай» та молодіжна збірна команда м. Канів. Спортивні баталії за вихід до фінальної частини змагань проходили за коловою системою.  Найбільш видовищнішою видалася гра між командами села Ліпляве та м. Канів. Ліплявці демонстрували цікаву гру і не зрадили переможній тактиці.

Отже, з рахунком 2:1 перемогла команда с. Ліпляве, яка й виборола 1 місце у зональних змаганнях. 2 місце - у канівчан. 3 місце виборола  команда Тростянецької філії НВФ «Урожай»– срібний призер минулорічних змагань, яка, на жаль, припиняє боротьбу за головний приз. 4 місце – у юнаків команди с. Литвинець, які були дебютантами Першості, 5 місце зайняла команда с. Келеберда. Суддею виступив Юрій Колінько.

Тож, команди села Ліпляве та м. Канів  продовжують боротьбу за 1 місце у фіналі. А хто переможе - покаже гра.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту Канівської райдержадміністрації.

Повернутись до розділу: Спорт