Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

Підсумки зимової спартакіади Канівського району

13 лютого 2016 року в Таганчанській загальноосвітній  школі відбулася щорічна традиційна зимова спартакіада колективів фізкультури та учнівської молоді району, присвячена 72-й річниці визволення Канівщини від фашистських загарбників. На урочистій лінійці учасників змагань привітали та побажали удачі та спортивних перемог депутат Канівської районної ради Олег Лактіонов,  завідувач сектору у справах молоді та спорту Юлія Галушка, Таганчанський сільський голова Олександр Пождема, ветеран спорту Леонтій Савченко. Хвилиною мовчання та покладанням корзини квітів вшанували пам'ять загиблих захисників України. Головним суддею змагань виступив в.о. голови Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Василь Момро, суддями на етапах – Олена Гайс та Юлія Галушка.

Спартакіада проводилася з таких видів спорту, як стрільба з пневматичної гвинтівки, шашки, дартс, кидки м’яча в баскетбольне кільце, піднімання гирі, перетягування канату, волейбол серед дівчат. Всього в змаганнях прийняли участь 7 команд з сел Бобриця, Межиріч, Степанці, Мартинівка, Мельники, Таганча та Кононча. Також проведено поза конкурсом Спартакіаду допризовної молоді (судді Сергій Вдовиченко та Олександр Бузницький).

Отже, за підсумками змагань 1 загальнокомандне місце здобула команда Бобрицької сільської ради, 2 місце зайняла команда Степанецької сільської ради, 3 місце - у команди Таганчанської сільської ради.

Всі переможці та призери змагань отримали грамоти та цінні подарунки. Від НВФ «Урожай» (керівник Братанич В.А.) команди-переможці отримали грошові премії.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту Канівської райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Спорт