Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

В Каневі проведено Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.

27 березня 2016 року в спортивному залі загальноосвітньої  школи № 4 м. Канів проведено Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н. На змагання прибули 5 команд: з міст Тальне, Монастирище, Черкаси, ДЮСШ «Зеніт» м. Канів та команда ДЮСШ «Колос» (Канівський район). Захід організовано та проведено за організаторської підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, сектору у справах молоді та спорту Канівської райдержадміністрації та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому. Головний суддя змагань - Юрій Колінько. Спортивні баталії проходили за коловою системою.  Злагоджена командна гра, потужний напад, добре вибудуваний захист дозволили канівчанкам впевнено посісти перше місце, перегравши усіх суперниць. Друге місце несподівано зайняла команда ДЮСШ «Колос» (Канівський район). Команда набрала однакову кількість очок з командою з м. Тальне. І тільки за співвідношенням виграних та програних партій команда Канівського району вирвалася вперед. Третіми, показавши видовищну та потужну гру, стали тальнівські дівчата. Четверте місце у черкащанок, п’яте місце зайняла команда з м. Монастирище. Команди отримали грамоти та медалі.

Тож вітаємо дівчат з перемогами, бажаємо подальших успіхів та досягнення нових спортивних висот.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту Канівської райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Спорт