Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

На Канівщині змагались за футбольний кубок

T4wC7Mbbdzo.jpg (537×240)9 квітня на стадіоні «Маракана» у с. Степанці відбувся Кубок Канівського району з футболу. Захід відбувся за спільної організаційної підтримки сектору у справах молоді та спорту РДА, федерації футболу Канівського району та фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос». Суддями виступили досвідчені у своїй справі Іван Баранов та Микола Бутко.

Помірятися силами у футбольній майстерності прибули 5 заявлених команд:  сіл Степанці, Таганча, Межиріч та Ліпляве а також команда підприємства ПрАТ «Миронівська птахофабрика» (інкубаторно-пташина станція).

На відкритті змагань учасників привітали голова районної державної адміністрації Дмитро Шелест, заступник голови районної ради Павло Зоренко, Степанецький сільський голова Віра Ласкава, завідувач сектору у справах молоді та спорту Юлія Галушка та перший заступник голови  федерації футболу Канівського району Василь Момро. Бажаючи учасникам яскравої гри та гідного суперництва, вони відзначили важливість підтримки  розвитку футболу.

Слід відмітити, що змагання проходили за кубковою системою. Після проведення матчів ¼ фіналу у півфіналі зустрілися команди з сіл Степанці – Таганча (рахунок 5:1) та ПрАТ «Миронівська птахофабрика» – Межиріч (рахунок 4:1). У фіналі ж за кубок позмагались футболісти зі Степанців та команда підприємства ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Велике бажання перемогти переповнювало обох суперників. напруга тривала до останньої хвилини поєдинку. З рахунком 3:2 перемогу здобула  команда підприємства ПрАТ «Миронівська птахофабрика». Тож 2 місце у степанчан, третіми стали гравці команди с. Таганча.

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, медалями, футбольним м’ячем. Команди-призери нагороджені медалями та грамотами.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту Канівської райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Спорт