Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

Відбувся обласний спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»

16 квітня 2016 року у спортивному залі Таганчанської загальноосвітньої школи відбувся обласний спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя». Захід відбувся за спільної організаційної підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, сектору у справах молоді та спорту РДА, відділу освіти РДА та районної ДЮСШ «Колос».

Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» проводиться щорічно. Основна мета – пропаганда здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Участь в заході взяло 3 команди навчальних закладів міста Канева, Канівського та Черкаського районів, а саме: Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, Таганчанська загальноосвітня школа та  Руськополянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.

На відкритті змагань учасників привітали завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Галушка, директор Таганчанської загальноосвітньої школи Сергій Гарбуз та директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»  Василь Момро, які побажали всім учасникам гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги найкращим. Надалі головний суддя Василь Момро повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, вікторина з історії Олімпійського руху та рухливі естафети. Суддями на етапах виступили Юлія Галушка та Ігор Лисак. Головний секретар змагань – Олена Гайс.

Всі учасники змагань активно працювали як розумово, так і фізично, щоб вибороти перемогу. Отже, за підсумками змагань перше загальнокомандне місце здобула команда Черкаського району, яка буде приймати участь у фінальних змаганнях у м. Черкаси. На другому місці з відривом у два очки - команда таганчанських спортсменів, 3 місце посіла команда м. Канева.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Спорт