Головна Соціально-гуманітарна сфера Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району

Увага! Оголошення.

Канівська районна організація ветеранів,

запрошують громадян поважного віку до

ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ,

який створюється в рамках реалізації програми Фонду Східна Європа «Створення центрів соціальної активності  для літніх  людей», та фінансується Фондом  «Монсанто».

Центр розташований на базі відділення стаціонарного догляду територіального центру в с. Степанці.

В Центрі надаватимуться нові послуги: прання та прасування білизни, дрібний ремонт одягу. Важливим напрямком стане заохочення до  здорового способу життя. Зокрема, у центрі будуть проводитись семінари-навчання за участю лікарів. Буде створено кабінет лікувальної фізкультури для тренувань та реабілітації людей з інвалідністю. Також надаватимуться консультації психолога, лікаря загальної практики сімейної медицини, спеціалістів з питань соціального захисту та пенсійного забезпечення.

Участь літніх людей у заходах в рамках реалізації проекту безкоштовна.

Центр надасть можливість літнім людям реалізувати свій життєвий потенціал, отримати нові знання та вміння, відчути себе корисними суспільству, продемонструвати свої таланти, розширити можливості  для спілкування, взаємодопомоги та активної роботи у громаді.

Чекаємо Вас за адресою  с. Степанці вул. Київська, 6

За додатковою інформацією та коментарями просимо звертатись за телефоном: (04736) 3-74-17, tercentr_kanivr@ukr.net

Повернутись до розділу: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району