Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

Проведено змагання «Олімпійське літо»

2 та 9 червня 2016 року на території Бобрицького та Малоржавецького навчально-виховних комплексів проведено змагання «Олімпійське літо». Захід відбувся за спільної організаційної підтримки сектору у справах молоді та спорту РДА, відділу освіти РДА та районної ДЮСШ «Колос».

Основна мета заходу – пропаганда здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Всього в змаганнях прийняло участь 6 команд. В Бобрицькому НВК змагання проведено між командами двох пришкільних таборів. На змагання в с. Малий Ржавець прибули дві команди з Мартинівського НВК, одна команда з Беркозівського НВК та команда-господар Малоржавецького НВК.

На відкритті змагань учасників привітали  начальник відділу освіти Віктор Місьонг, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Галушка, директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Василь Момро, методист методкабінету відділу освіти райдержадміністрації Оксана Гонголь, які побажали всім учасникам гарно провести час за спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також перемоги найкращим.

Програма змагань складалася з наступних складових: презентація команди, вікторина з історії Олімпійського руху, конкурс малюнку на тему «Олімпійські ігри» та рухливі естафети. Суддями на етапах виступили Василь Момро, Юлія Галушка та Ігор Лисак. Головний секретар змагань – Оксана Гонголь.

Задоволення від участі у змаганнях, заряд бадьорості та здоров'я отримали всі учасники «Олімпійського літа», а на завершення заходів всі команди отримали від сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації подарунки.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Спорт