Головна Суспільство Громадська рада

Оголошення про проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу громадської ради при Канівській районній державній адміністрації

Шановні члени районних громадських організацій!

Запрошуємо Вас взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Канівській районній державній адміністрації, які відбудуться 17 серпня 2016 року.

Початок зборів об 11.00 годині в приміщенні залу засідань Будинку рад.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати документи згідно з наведеним нижче переліком.

Документи приймаються ініціативною групою (крім вихідних та святкових днів) до 10 серпня 2016 року (включно) за адресою: м. Канів, вул.О. Кошового, 3 приміщення райдержадміністрації, 2-й поверх каб. № 22, з 8.00 до 17.00 год.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

що подаються до ініціативної групи з підготовки установчих зборів ІГС по обранню громадської ради при Канівській районній державній адміністрації:

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

• рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером (04736)32109, 32263.

Сектор інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Громадська рада