Головна
Новини
Районна державна адміністрація
Керівництво
Апарат
Структурні підрозділи
Вакансії
Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади
Канівське управління Державної казначейської служби України
Управління Держгеокадастру в Канівському районі
Прийом громадян
Органи місцевого самоврядування
Державний реєстр виборців
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Дозвільний центр
Нормативні документи
Економіка
Фінанси
Державні закупівлі
Економічний розвиток району
Соціально-гуманітарна сфера
Освіта
Охорона здоров'я
Культура
Молодь
Спорт
Соціальний захист
Пенсійне забезпечення
ЗМІ
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району
Зайнятість населення
Суспільство
Політичні партії
Громадські організації
Громадська рада
Конфесії
Реалізація Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Консультації з громадськістю
Державні інформаційні ресурси
Запобігання проявам коррупції
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Орієнтовний план консультацій з громадськістю
Захисник Вітчизни
Регуляторна діяльність
Нормативно-правова база
Планування діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу
Діючі регуляторні акти
Відстеження результативності регуляторних актів
Інформація про здійснення регуляторної діяльності
Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності
На початок
Головна Районна державна адміністрація Вакансії

Результати конкурсу на зайняття вакантної посади

 

Найменування державного органу, контактний телефон

Вид посади

Результати конкурсу

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63

Начальник відділу юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації

14.07.2016 конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян апарату Канівської районної державної адміністрації Черкаської області не відбувся у зв’язку із відсутністю поданих заяв кандидатів для участі у конкурсі.

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63

Адміністратор відділу адміністративних процедур районної державної адміністрації

Відповідно до Закону України від 10.12.2015 № 889-YII “Про державну службу”, в Канівській райдержадміністрації Черкаської області 14.07.2016 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби -  адміністратора відділу адміністративних процедур райдержадміністрації.

За результатами визначено переможця конкурсу на зайняття вакантної посади адміністратора відділу адміністративних процедур райдержадміністрації Чемерську Ольгу Борисівну, яка набрала 7 балів. Другим кандидатом за результатами проведеного конкурсу визначено Багаутдінову Світлану Іванівну, яка набрала 6,75 бала.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 23.06.2016.

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63 Начальник відділу освіти районної державної адміністрації

Відповідно до Закону України від 10.12.2015 № 889-YII “Про державну службу”, в Канівській райдержадміністрації Черкаської області 18.07.2016 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби - начальника відділу освіти райдержадміністрації.

За результатами визначено переможця конкурсу вакантної посади начальника відділу освіти райдержадміністрації Бабенко Анну Миколаївну, яка набрала 9,25 бала і була єдиним кандидатом конкурсу.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 30.06.2016. 

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63 Начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації визначено Ворону Михайла Васильовича, який набрав 7,8 бала. Другого кандидата за результатами конкурсу не визначено, так як інший кандидат за результатами тестування набрав 0 балів (надав відповіді менше, ніж на 24 питання тестових завдань).

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 28.07.2016.

 

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63 Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг - адміністратора райдержадміністрації

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, в Канівській райдержадміністрації Черкаської області 28.09.2016 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби -  начальника відділу з питань надання адміністративних послуг - адміністратора райдержадміністрації.

За результатами визначено переможця конкурсу Грініченко Людмилу Петрівну, яка набрала 12,5 бала. Другим кандидатом за результатами проведеного конкурсу визначено Підгайного Олександра Юрійовича, який набрав 10 балів.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 06.09.2016.

Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації Начальник відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації

Відповідно до Закону України від 10.12.2015 № 889-VIII «Про державну службу», в управлінні соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації 18.10.2016 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби – начальника відділу бухгалтерського обліку.

За результатами проведеного конкурсу визначено переможця – Савченко Світлану Олександрівну, яка набрала 12,66 балів та була єдиним учасником конкурсу.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено  на офіційному веб-сайті  Нацдержслужби 15.09.2016 за №   292.

 

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63 Головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації

В Канівській райдержадміністрації Черкаської області 31.10.2016 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби - головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Переможцем конкурсу визначено Давиденко Катерину Володимирівну, яка набрала 9,6 бала і була єдиним кандидатом конкурсу.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 13.10.2016.

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63 Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, в Канівській райдержадміністрації Черкаської області 14.11.2016 – 17.11.2016 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби -  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

За результатами визначено переможця конкурсу Нечипоренка Анатолія Івановича, який набрав 11,8 бала. Другим кандидатом за результатами проведеного конкурсу визначено Москаленко Галину Михайлівну, яка набрала 11,6 бала.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 12.10.2016.

 

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63 Завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, в Канівській райдержадміністрації Черкаської області 23.01.2017 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби - завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації.

За результатами конкурсу переможцем визначено Скочка Віталія Олександровича, який набрав 12,6 бала і був єдиним кандидатом конкурсу.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 04.01.2017.

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63 Керівник апарату  районної державної адміністрації 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, в Канівській райдержадміністрації Черкаської області 06.02.2017 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади- керівника апарату районної державної адміністрації. За результатами конкурсу переможцем визначено Умриша Богдана Васильовича, який набрав 13,6 бала і був єдиним кандидатом конкурсу.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 17.01.2017. 

Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, в управлінні соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації 14.03.2017  відбувся конкурс на зайняття вакантної посади –головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації.

За результатами конкурсу переможцем конкурсу визначено Дацюк Ніну Іванівну, яка набрала 15,6 бала. Другим кандидатом за результатами проведеного конкурсу визначено Бедінову Тетяну Анатоліївну, яка набрала 14,4 бала.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 27.02.2017 

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63

Головний спеціаліст служби у справах дітей Канівської районної державної адміністрації

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, в Канівській райдержадміністрації Черкаської області 24.04.2017 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади- головного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації. 

За результатами конкурсу переможцем визначено Ченчик Оксану Анатоліївну, яка набрала 8,4 бала і була єдиним кандидатом конкурсу.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 03.04.2017 

Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації

 Спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації

 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, в управлінні соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації 18.04.2017 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади – спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації.

За результатами конкурсу переможцем конкурсу визначено Ромашко Лілію Анатоліївну, яка набрала 13,4 бала, і була єдиним кандидатом конкурсу. 

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 27.03.2017 

Канівська районна державна адміністрація, (04736) 3-22-63

Головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом апарату Канівської районної державної адміністрації 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, в Канівській райдержадміністрації Черкаської області 17.05.2017 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади-головного спеціаліста відділу з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації.

За результатами конкурсу переможцем конкурсу визначено Лозицьку Інгу Валентинівну, яка набрала 9 балів, і була єдиним кандидатом конкурсу. 

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 27.04.2017 

 

 

 

 Повернутись до розділу: Вакансії