Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

Спортивні новини району

28 серпня завершено Чемпіонат району з футболу 2016 року. Проведено два кола протягом червня та серпня. Змагання відбувались на футбольних полях сіл Степанці, Келеберда, Таганча.

Всього прийняли участь чотири команди з сел району, а саме: Ліпляве, Степанці, Келеберда та Таганча. Після завершення матчів за участі заступника голови районної ради Павла Зоренка було проведено урочисте нагородження команд.

Отже, за результатами проведених змагань 1 місце посіла команда з села Степанці, 2 місце в результаті останнього туру виборола команда села Келеберда, третіми стали юнаки з села Таганча, 4 місце у ліплявців.

Організатори дякують сільським головам Вірі Ласкавій, Юрію Розе, Олександру Пождемі, Василю Нероді, тренерам, гравцям команд, які приймали участь у Чемпіонаті та всім небайдужим шанувальникам футболу, які відвідували матчі та підтримували команди. Сподіваємося, що на наступний рік до участі в Чемпіонаті долучиться ще більше команд.

27 серпня відбувся 15 тур Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги.

Команда ФК "Росава-Наша Ряба" на виїзді зіграла з командою ФК "Ретро" (м. Ватутіне) рахунком 1:1.

Наступний тур відбудеться 3 вересня на стадіоні "Маракана" (с. Степанці) о 17 год. Зустрічаються команди ФК "Росава-Наша Ряба" та ФК "Лідер" (Золотоніський район). Запрошуємо небайдужих вболівальників підтримати улюблену команду.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Спорт