Головна Новини

На Канівщині відзначили День знань

Теплим та сонячним першовересневим днем розпочався новий навчальний рік в освітянських закладах району.

Аби привітати дітей та педагогів, до Мартинівського навчально-виховного комплексу I-III ступенів «Дошкільного навчального закладу – загальноосвітньої школи I-III ступенів», який, до речі, налічує понад 130 учнів та є одним з найбільших в районі, завітав голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест. Разом з очільником району до Мартинівки прибули начальник відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА Анна Бабенко та представник ПрАТ «НВФ»Урожай» Крикун Олена. Була присутня і голова Мартинівської сільської ради Алла Бусля.

Святкова лінійка розпочалася з хвилини мовчання за загиблими учасниками АТО та покладанням квітів, тим, хто захищав та прославив Канівський район.

Першою привітала з Днем знань директор школи Вікторія Перебийніс. Вона дякувала педагогічному колективу за самовіддану працю, бажала гарного навчального року випускникам та нових вражень і здобутків первачкам.

Також, до слова були запрошені гості. Анна Бабенко вручила грамоти найкращим учням. Дмитро Шелест окрім теплих слів та побажань, від Канівської райдержадміністрації передав цьогорічним першокласникам набори для творчості. Без подарунків не обійшлося й від Олени Григорівни та Алли Василівни. Звичайно, особливі слова цього дня лунали на адресу найменших школяриків – десятьох першокласників, котрі цього дня вперше переступили поріг школи, та випускників.

До уваги присутніх була виконана концертна програма у виконанні школярів.

У проведенні цього заходу одразу помітною була неабияка робота педагогів. Свої творчі здібності продемонстрували учні і молодших, і старших класів. Загалом, свято першого дзвоника в Мартинівці пройшло на високому рівні.

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики апарату  Канівської РДА

02.09.2016