Головна Суспільство Громадська рада

Розпорядження № 235 від 20.09.2016 "Про громадську раду при районній державній адміністрації"

КАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20.09.2016                                                                                                                               № 235

Про громадську раду

при районній державній

адміністрації

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», пункту 118 Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 14.02.2014 № 33, протоколу установчих зборів для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації від 14.09.2016, з метою здійснення громадського контролю за діяльністю районної державної адміністрації:

1.Утворити громадську раду при Канівській районній державній адміністрації та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що:

1) Громадська рада є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом райдержадміністрації, що діє з метою створення умов для ефективної участі громадян і їх об’єднань в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю районної державної адміністрації, а також забезпечення відкритості та прозорості її роботи, сприяння розвитку громадянського суспільства.

2) Громадську раду очолює голова, який обирається з числа членів ради на її першому засіданні шляхом рейтингового голосування.

3) Голова громадської ради має заступника (заступників), який обирається з числа членів ради шляхом рейтингового голосування.

4) Функції секретаря громадської ради може виконувати представник органу виконавчої влади, при якому утворено громадську раду. За умови вибору секретаря зі складу громадської ради, його вибори здійснюються шляхом рейтингового голосування.

3. Визначити, що у своїй діяльності громадська рада керується Примірним положенням про консультативно-дорадчий орган районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням районної державної адміністрації від 06.12.2007 №1024 «Про консультативно-дорадчі та інші допоміжні органи районної державної адміністрації» до моменту затвердження Положення про громадську раду.

4. Запропонувати громадській раді розробити проект Положення про громадську раду на основі Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 та подати його на затвердження районній державній адміністрації.

5. Розпорядження районної державної адміністрації від 06.08.2014 №172 «Про громадську раду при районній державній адміністрації» вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, покладаю на головного спеціаліста з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації Святелик І. В.

Перший заступник голови                                                    Т. П. Жівотова

до розпорядження районної

від 20.09.2016 №235

Склад громадської ради