Головна Новини

«Наше військо – наша спільна відповідальність», – очільник області

Відповідальніше виконувати завдання з відбору кандидатів на строкову та контрактну службу закликав голова Черкаської ОДА. Про це Юрій Ткаченко сказав на нараді з керівниками районів і військовими комісарами. Там підбивали проміжні підсумки обох кампаній.

Нині на Черкащині завершують призов на строкову службу. За плановим завданням тут мають відібрати понад півтисячі осіб. Вони служитимуть у Збройних Силах України, Національній гвардії та Державній спеціальній службі транспорту. До навчальних центрів уже відправили 419 осіб, решту – найближчими тижнями.

– Найкраще зі строковиками спрацювали Городищенський, Жашківський, Золотоніський і Смілянський райони, – розповідає обласний військовий комісар Євген Курбет. – Трохи інша картина з контрактної служби. Тут ми маємо щоквартальний план. За перші три квартали область виконала їх на 86%.

Водночас зараз вдало виконують завдання щодо контрактників на Золотоніщині та Канівщині. А от у Чигиринському, Уманському, Катеринопільському, Маньківському та Христинівському районах, як повідомляють в обласному військкоматі, показники ще незадовільні.

– Менше місяця є в районів для надолужування, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І цю роботу мають організовувати керівники РДА спільно з військовими комісарами. Українське військо – наша спільна відповідальність. Є завдання Верховного головнокомандувача, тобто Президента України – його слід виконувати. Треба активніше працювати з Центром зайнятості, з підприємцями, надавати максимум інформації про соціальні гарантії тощо.

Прес-служба Черкаської ОДА

23.11.2016