Головна Соціально-гуманітарна сфера Культура

Її уроки – свято для дітей

28 грудня 2016 року, в танцювальній залі районного Будинку культури, відбувся відкритий урок зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» Канівського РБК.

Серед присутніх були батьки учасників ансамблю, директор будинку культури Оксана Коноваленко, представники сектору культури районної державної адміністрації. Завітала на урок і перший заступник голови Канівської РДА Тетяна Жівотова, яка завжди з цікавістю спростерігає за успіхами творчих колективів району.

Учасники колективу «Барвінок» продемонстрували присутнім, як проходить кожне заняття - розминки, вправи біля станка. Під акомпонемент на фортепіано Світлани Чиркіної, керівник колективу Олександра Горідько називала кожну вправу французькою мовою. Тим часом, діти майстерно та з неприхованим задоволенням виконували складні рухи, вправи на розтяжку, на тримання правильної постави. Під час виступу відчувалася тісна взаємодія керівника колективу з його маленькими учасниками.

Привітанням для всіх присутніх з Новорічно-Різдвяними святами, стали відомі таночки у виконанні ансамблю - «Зимовий таночок» та «Черевички». Протягом всього заняття дорослі глядачі в залі з усмішками та захопленням спостерігали за досягнутими успіхами юних артистів.

Наприкінці заняття, перший заступник голови РДА Тетяна Жівотова, звернулась до присутніх та поділилася своїми спогадами з дитинства. Наголосила, що вона, як і всі глядачі в залі, залишилась в захваті від талановитих виступів та самого уроку. Побажала малечі залишатися такими ж слухняними і старанними, та у майбутньому досягнути вершин виконавської майстерності.

Батькам подякувала за їх підтримку та розуміння у вихованні дітей в культурному середовищі, яке є основою сучасного цивілізованого суспільства. Керівнику колективу Тетяна Павлівна побажала творчого натхнення та успіхів у навчанні майбутніх «зірочок», а за лаштунками відмітила: «Таких викладачів, як Олександра Олександрівна необхідно обов'язково підтримувати, безперечно вона – професіонал своєї справи. Народні аматорські колективи «Барвінок» та «Канівчанка», керівником яких вона є, – гордість та окраса всіх культурно-мистецьких заходів, що проходять в Каневі та районі».

Далі, для юних танцюристів провели ігрову програму з конкурсами, яку для них підготувала викладач Канівського коледжу культури і мистецтв Олександра Прошак. Гамірлива дітвора, яка ще хвилину тому зосереджено виконувала складні вправи та українські таночки, голосно вболівала за свої команди.

Звичайно, танці є важливим та складним видом мистецтва. Щоб навчати йому інших та вміти перетворювати звичайні уроки на маленьке свято, безперечно потрібні неабиякий талант та майстерність.

Фото з відкритого уроку можна переглянути ТУТ.

Сектор культури Канівської РДА

Повернутись до розділу: Культура