Головна
Новини
Районна державна адміністрація
Керівництво
Апарат
Структурні підрозділи
Вакансії
Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади
Канівське управління Державної казначейської служби України
Управління Держгеокадастру в Канівському районі
Прийом громадян
Органи місцевого самоврядування
Державний реєстр виборців
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Дозвільний центр
Нормативні документи
Економіка
Фінанси
Державні закупівлі
Економічний розвиток району
Соціально-гуманітарна сфера
Освіта
Охорона здоров'я
Культура
Молодь
Спорт
Соціальний захист
Пенсійне забезпечення
ЗМІ
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району
Зайнятість населення
Суспільство
Політичні партії
Громадські організації
Громадська рада
Конфесії
Реалізація Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Консультації з громадськістю
Державні інформаційні ресурси
Запобігання проявам коррупції
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Орієнтовний план консультацій з громадськістю
Захисник Вітчизни
Регуляторна діяльність
Нормативно-правова база
Планування діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу
Діючі регуляторні акти
Відстеження результативності регуляторних актів
Інформація про здійснення регуляторної діяльності
Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності
На початок
Головна Соціально-гуманітарна сфера Культура

Її уроки – свято для дітей

28 грудня 2016 року, в танцювальній залі районного Будинку культури, відбувся відкритий урок зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» Канівського РБК.

Серед присутніх були батьки учасників ансамблю, директор будинку культури Оксана Коноваленко, представники сектору культури районної державної адміністрації. Завітала на урок і перший заступник голови Канівської РДА Тетяна Жівотова, яка завжди з цікавістю спростерігає за успіхами творчих колективів району.

Учасники колективу «Барвінок» продемонстрували присутнім, як проходить кожне заняття - розминки, вправи біля станка. Під акомпонемент на фортепіано Світлани Чиркіної, керівник колективу Олександра Горідько називала кожну вправу французькою мовою. Тим часом, діти майстерно та з неприхованим задоволенням виконували складні рухи, вправи на розтяжку, на тримання правильної постави. Під час виступу відчувалася тісна взаємодія керівника колективу з його маленькими учасниками. 

Привітанням для всіх присутніх з Новорічно-Різдвяними святами, стали відомі таночки у виконанні ансамблю - «Зимовий таночок» та «Черевички». Протягом всього заняття дорослі глядачі в залі з усмішками та захопленням спостерігали за досягнутими успіхами юних артистів.

Наприкінці заняття, перший заступник голови РДА Тетяна Жівотова, звернулась до присутніх та поділилася своїми спогадами з дитинства. Наголосила, що вона, як і всі глядачі в залі, залишилась в захваті від талановитих виступів та самого уроку. Побажала малечі залишатися такими ж слухняними і старанними, та у майбутньому досягнути вершин виконавської майстерності.

Батькам подякувала за їх підтримку та розуміння у вихованні дітей в культурному середовищі, яке є основою сучасного цивілізованого суспільства. Керівнику колективу Тетяна Павлівна побажала творчого натхнення та успіхів у навчанні майбутніх «зірочок», а за лаштунками відмітила: «Таких викладачів, як Олександра Олександрівна необхідно обов'язково підтримувати, безперечно вона – професіонал своєї справи. Народні аматорські колективи «Барвінок» та «Канівчанка», керівником яких вона є, – гордість та окраса всіх культурно-мистецьких заходів, що проходять в Каневі та районі».

Далі, для юних танцюристів провели ігрову програму з конкурсами, яку для них підготувала викладач Канівського коледжу культури і мистецтв Олександра Прошак. Гамірлива дітвора, яка ще хвилину тому зосереджено виконувала складні вправи та українські таночки, голосно вболівала за свої команди.

Звичайно, танці є важливим та складним видом мистецтва. Щоб навчати йому інших та вміти перетворювати звичайні уроки на маленьке свято, безперечно потрібні неабиякий талант та майстерність.

Фото з відкритого уроку можна переглянути ТУТ.

 

 Сектор культури Канівської РДА



Повернутись до розділу: Культура