Головна
Новини
Районна державна адміністрація
Керівництво
Апарат
Структурні підрозділи
Вакансії
Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади
Канівське управління Державної казначейської служби України
Управління Держгеокадастру в Канівському районі
Прийом громадян
Органи місцевого самоврядування
Державний реєстр виборців
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Дозвільний центр
Нормативні документи
Економіка
Фінанси
Державні закупівлі
Економічний розвиток району
Соціально-гуманітарна сфера
Освіта
Охорона здоров'я
Культура
Молодь
Спорт
Соціальний захист
Пенсійне забезпечення
ЗМІ
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району
Зайнятість населення
Суспільство
Політичні партії
Громадські організації
Громадська рада
Конфесії
Реалізація Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Консультації з громадськістю
Державні інформаційні ресурси
Запобігання проявам коррупції
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Орієнтовний план консультацій з громадськістю
Захисник Вітчизни
Регуляторна діяльність
Нормативно-правова база
Планування діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу
Діючі регуляторні акти
Відстеження результативності регуляторних актів
Інформація про здійснення регуляторної діяльності
Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності
На початок
Головна Соціально-гуманітарна сфера Культура

Росте надійна зміна

22 січня в Канівському районному будинку культури було проведено урочистий культурно-мистецький захід до дня Соборності України.

На заході були присутні представники громадськості, учасники АТО, представники релігійних організацій, учнівська та студентська молодь.

Відбувся молебень за український народ та єдність України, який провів протоієрей Сергій – настоятель Церкви Святої Покрови Божої матері УПЦ КП.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять активістів Євромайдану С.Нігояна, Ю.Вербицького (Героїв України, нагороджених посмертно), М.Жизневського (нагородженого орденом Героїв Небесної Сотні), інших загиблих за вільну й незалежну Україну.

Слід зазначити, що у 2017 році, як і в попередній рік, захід було підготовлено Канівським коледжем культури і мистецтв разом з сектором культури районної державної адміністрації. Між сектором культури та коледжем укладено договір про творчу співпрацю. Студенти коледжу проходять практику в Канівському районному будинку культури – підпорядкованому підрозділі сектору культури. Керівники практики як від коледжу, так і від районного будинку культури докладають зусиль аби студенти, які в недалекому майбутньому самі стануть директорами сільських будинків культури, сільських клубів та художніми керівниками творчих колективів, змогли спробувати свої сили на великій сцені районного будинку культури. Завдання важке і відповідальне, адже сцена не пробачає помилок.

Сценарій підготували студенти: А.Панченко, В.Вернигора, Т.Яловенко. Над відеорядом попрацювали О.Шимко, О.Терещенко, І.Соколенко, О.Копачинський. Звукооператором був студент Н.Нечипоренко. Активну участь у святковому концерті взяли ансамбль «Канівчанка» (кер. О. Горідько), вокальний чоловічий ансамбль (кер.В.Шевченко), солісти Марія Сподарик, Олена Гончаренко, Софія Маценко, Олександр Мачевський.

Окрасою концерту стали виступи дитячих колективів Канівського районного будинку культури: зразкові аматорські ансамблі танцю «Барвінок» ( кер.О.Горідько) та «Спарта» (кер. Ю.Власенко), народний аматорський хор ім.І.Коваленка «Кобзарева криниця» (кер.М.Сторчоус), народний аматорський гурт народної музики «Здоровенькі були!» (кер. П.Шевченко), інструментальна група у складі О.Павленка, В.Галагана та А.Рукомойнікова. Взяла участь у концерті і гостя з м.Черкас Анастасія Бутовська.

Студенти-практиканти  справилися на відмінно.

Концерт пройшов на високому професійному рівні, тому хочеться подякувати всьому педагогічному колективу Канівського коледжу культури і мистецтв, які готували цих студентів, особисто голові циклової комісії менеджменту соціокультурної діяльності, заслуженому працівнику культури України М.П.Лисенку, керівнику виробничої практики від коледжу І.І.Боню,  керівнику практики від сектору культури, директору Канівського районного будинку культури О.В.Коноваленко, учасникам та всім, хто був задіяний у підготовці і проведенні цього масштабного заходу до дня Соборності України.

 

Сектор культури Канівської РДА

 Повернутись до розділу: Культура