Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Павлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Павлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Павлівка, вул. Цетральна 101

Телефон: 95-1-12

Сайт школи:    http://www.pavlivka.kaniv.info/

E-mail:           pavlivka@kaniv.info

Директор: Венець Олександр Олексійович

В 1947 році розпочала роботу школа, яка розташовувалася в невеликому приміщенні під солом”яним дахом, де в 7 класах навчалося близько 200 учнів із сіл Павлівка, Новоукраїнка, Олексіївка, Іванівка. Навчання проходило в 2 зміни, директором школи була Кір'янівська Надія Йосипівна.

В 1952 році було побудоване нове приміщення школи і навчання проходило в одну зміну в обох приміщеннях. В 1955 році директором школи призначено Кислого Петра Петровича, який працював на цій посаді до 1965 року.  Під час його керівництва в 1962 році здано в експлуатацію приміщення школи де і зараз навчаються учні.

З 1965 року керував школою Яременко Іван Федорович. В 1975 році школа була реорганізована в початкову. Початкова школа проіснувала до 1979 року.

В 1992 році за сприяння голови колгоспу „ Нове життя” Шилифіста Віктора Антоновича було відкрито початкову школу в приміщенні дитячого садка, де у 4 класах навчалося 15 учнів.

В 1994 році розпочала роботу Павлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, в якій приступило до навчання 36 учнів. Директор Федоренко Світлана Петрівна. З 1997 року і по цей час директором школи працює Венець Олександр Олексійович. В школі  навчається 43 учні. За період з 1994 року випущено зі стін школи 53 учні. За останні роки школу вдалося газифікувати, провести телефон, інтернет, , проточну воду.

Школа працює над проблемою «Організація успішного навчання без перевантаження. Диференційований підхід до навчання учнів. Виховання духовно і фізично здорового покоління з використанням альтернативних систем і методик навчання». Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.  В школі дієекологічний загін   “Крок до майбутнього”, неодноразовий переможець екологічних та краєзнавчих заходів: 2007 р.

«Вчимося заповідувати – ІІІ етап», 2008 р.« Україна вишивана», 2010 р.« Турбота молоді тобі, Україно», 2013 р.« Історія міст і сіл України».На базі школи працює гурток

«Паперопластики» вихованці гуртка неодноразові переможці обласних та всеукраїнських конкурсів.

Повернутись до розділу: Освіта