Головна Економіка Економічний розвиток району

Відбудеться семінар «Організація зовнішньоекономічної діяльності та особливосі обліку експортно-імпортних операцій»

До уваги директорів підприємств, бухгалтерів та аудиторів, представників громадськості та осіб які пов’язані своєю професійною діяльністю з зовнішньоекономічною діяльністю та обліком експортно-імпортних операцій, представників ЗМІ!

За ініціативою Черкаського державного технологічного університету та ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» запрошуємо Вас прийняти участь у безкоштовному семінарі на тему: «Організація зовнішньоекономічної діяльності та особливості обліку експортно-імпортних операцій», який відбудеться 14 червня 2017 року об 11.00 в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Спікери заходу:

•     Гавриленко Валентина Олександрівна, к.е.н, доцент, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту ЧДТУ;•     Чиж Віра Іванівна, д.е.н., професор кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту ЧДТУ;
•     Бразілій Наталія Миколаївна, к.е.н, доцент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту ЧДТУ;
•     Гриліцька Анжела Вікторівна, к.е.н, доцент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту ЧДТУ;
•     Петкова Леся Омелянівна, д.е.н., професор, зав. кафедри міжнародної економіки та бізнесу ЧДТУ;
•     Пасенко Владислав Михайлович, к.е.н, доцент кафедри міжнародної економіки та бізнесу ЧДТУ;
•     Паламарчук Дмитро Миколайович, к.е.н, ст. викладач  кафедри міжнародної економіки та бізнесу ЧДТУ;
•     Марущак Дарія Юріївна, к.е.н., викладач кафедри міжнародної економіки та бізнесу ЧДТУ;
•     Обманюк Світлана Василівна, представник агентства податкового (бухгалтерського) та юридичного обслуговування «Алектіс»;
•     Представники Черкаської митниці ДФС та митні брокери.

Мета заходу – інформувати щодо правового забезпечення здійснення зовнішньо-економічних контрактів, висвітлення особливостей обліку експортно-імпортних операцій, інвалютних операцій, приклади розрахунків курсових різниць, проблемні питання податкового законодавства.

Захід відбудеться 14.06.2017 року (середа) об 11.00 в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик-Сіті», мінус 2 поверх).

Реєстрація на семінар – обов’язкова за номером телефону (0472) 33-53-41.

Повернутись до розділу: Економічний розвиток району