Головна Новини

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

У третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Тож, напередодні свята, в районному будинку культури відбулися урочистості для всіх представників галузі охорони здоров’я Канівщини.

Колег привітали головні лікарі Канівської ЦРЛ та КЗ «Канівський центр первинної медіко-санітарно допомоги»  - В.Шапошник та В.Андрон.

До привітань медиків доучились і очільники району – голова Канівської РДА Д.Шелест та голова районної ради С.Геращенко. За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Канівщини та з нагоди Дня медичного працівника, найкращих представників медичної галузі було нагороджено грамотами від райдержадміністрації та районної ради.

Також, присутнім був зачитаний текст святкової телеграми від директора ТОВ НВФ «Урожай» О.Васецького, який з поважних причин не зміг прибути особисто. «Шановні медичні працівники Канівщини, на ваших плечах лежить відповідальна суспільна місія – стояти на сторожі здоров’я наших громадян, захищати людей від недуг і болю, пропагувати та стверджувати здоровий спосіб життя. Ваші золоті руки і добре серце – полегшать і біль, і страждання тих, хто потребує вашої допомоги. Велика вам пошана за самовіддану працю та тяжку роботу», - йдеться у тексті телеграми.

Окрім вітань, медики отримали святкові презенти від «Урожаю».

Канівська РДА

Повернутись до розділу: Новини