Головна Новини

Оголошено конкурс на виконання соціального замовлення для надання соціальної послуги

Картинки по запросу увага конкурс

Оголошення

про конкурс проектів на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг

Підстава для оголошення конкурсу - рішення Канівської районної державної адміністрації від 26.06.2017 №181

Замовник проведення конкурсу на надання соціальних послуг: управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.

Мета конкурсу – відбір кращих проектів, спрямованих на задоволення потреб територіальної громади у соціальній послузі, яка реалізовуватиметься із залученням бюджетних коштів.

Напрямок  конкурсу:

Соціальна профілактика (третинна) – забезпечити людей, які живуть з ВІЛ та перебувають під медичним наглядом у закладах охорони здоров’я, медичною допомогою та соціальними послугами з догляду та підтримки.

Учасники конкурсу - недержавні юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які відповідають критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги.

Фінансове забезпечення - за рахунок коштів районного бюджету.

Максимальний розмір фінансування 50 тис. грн.

Перелік витрат, що можуть бути включені до розрахунку вартості соціальної послуги; вимоги до учасників конкурсу та до змісту конкурсних пропозицій; форма конкурсної пропозиції та конкурсні завдання; критерії та порядок визначення переможців містяться в умовах проведення конкурсу (розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.06.2017 №181).

Методика розрахунку вартості соціальних послуг (управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації)

Адреса, за якою приймаються конкурсні пропозиції: м.Канів вул.О.Кошового,3 Канівська районна державна адміністрація (подання конкурсної пропозиції у 13 примірниках є обов’язковою умовою участі у конкурсі).

Електронна адреса організатора kanivadmin@ck.ukrtel

Телефони для довідок:.  (04736) 3-22-63, 3-24-35 голова конкурсної комісії Жівотова Тетяна Павлівна

Початок прийому конкурсних пропозицій -  26.06.2017 року

Закінчення прийому конкурсних пропозицій -  26.07.2017 року.

Час  розкриття  конкурсних  пропозицій – 26.07.2017  року о  16.00 годині

Місце  розкриття  конкурсних  пропозицій - м. Канів вул.О.Кошового,3 Канівська районна державна адміністрація (кабінет першого заступника голови районної державної адміністрації).

Завершення реалізації проектів - до 15 грудня 2017 року.

Розпорядження Канівської РДА "Про оголошення конкурсу на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг" №181 від 26.06.2017

Конкурсне завдання соціального замовлення послуги третинної профілактики

Конкурсна документація

Управління соціального захисту населення Канівської РДА