Головна Новини

На засіданні громадської ради розглянули питання соціального захисту учасників АТО

Картинки по запросу нарадаНещодавно відбулося засідання громадської ради при Канівській РДА, на якому з-поміж інших, розглядались питання соціального захисту учасників АТО.

Так, начальник управління соціального захисту населення Канівської РДА А.Нечипоренко повідомив, що сьогодні одним із пріоритетів у роботі управління є питання  соціального забезпечення учасників антитерористичної операції.

В районі прийнято ряд програм, які націлені на підтримку цієї категорії осіб та членів їх сімей, а саме: комплексна програма щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки; районна комплексна програма «Турбота» на 2014 – 2020 роки; районна Програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2017-2020 роках.

У Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває на обліку 183 учасника АТО, яким встановлено статус учасника бойових дій та 2 особам статус «Інваліда війни». Статус члена сім’ї загиблого військовослужбовця встановлено 3 особам.

Також розглядалося питання забезпечення житлом учасників АТО. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній опреації, а також інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов» потреба в районі по виділенню коштів з державного бюджету складає 740,6 тис. грн. для забезпечення житлом 1 інваліда війни І групи з числа учасників АТО.

Рішенням Канівської районної ради від 03.03.2017 №11-1/VII затверджено районну Програму забезпечення учасників та членів їх сімей житлом у 2017-2020 роках.

Метою Програми є сприяння вирішенню житлових проблем, підвищення соціального захисту та адаптації учасників АТО та членів їх сімей в Канівському районі. Програма спрямована на поступове, соціально-ефективне та виважене розв’язання гострої проблеми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у спосіб пільгового житлового кредитування та передбачає 915915,00 грн. повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.

За інформацією Управління соціального захисту населення Канівської РДА

Повернутись до розділу: Новини