Головна Новини

Освітяни району провели щорічну конференцію

30 серпня 2017 року в районному будинку культури відбулася серпнева конференція працівників освіти Канівського району.

На конференції були представлені як матеріальні, так і інтелектуальні досягнення районних шкіл протягом 2016-2017 навчального року.

Першою до присутніх звернулась А.Бабенко - начальник відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА, яка поінформувала про результати роботи за 2016-2017 навчальний рік і визначила основні завдання на наступний.

- В районі функціонує 19 загальноосвітніх навчальних закладів, які налічують 1458 школярів, 4 дошкільних та 14 дошкільних підрозділів НВК. 80 відсотків дітей району охоплено дошкільною освітою. У 2016-2017 навчальному році 11-й клас закінчили 61 учень. 867 вихованців відвідували 47 гуртків з 12 ЗНЗ району. Комісією при відділі освіти, молоді та спорту атестовано 49 педагогічних працівників, 13 керівних кадрів атестовано на відповідність займаній посаді.

У 2017 навчальному році заклади освіти отримали допомогу на проведення капітальних та поточних ремонтів, реконструкцію та придбання обладнання на суму близько 13 млн грн, в тому числі з місцевого бюджету 8 млн грн, з державного бюджету  понад 4 млн грн, батьківської допомоги 76 тис грн, спонсорської допомоги 35 тис грн, субвенцій сільських рад 100 тис грн, кошти депутатів понад 100 тис грн.

Окреслюючи перспективи освітньої галузі району, начальник відділу освіти, молоді та спорту, акцентувала увагу, що основними завданнями та напрямами роботи на наступний навчальний рік визначено: проведення аналізу причин низької якості знань учнів та розробка плану заходів щодо їх усунення; збільшення відсотку охоплених дітей дошкільною освітою; забезпечення доступу до освітніх послу дітей з особливими потребами; забезпечення створення нового освітнього простору для провадження новітнього стандарту початкової освіти 2017-2018 навчального року та розширення мережі «козацьких класів» в освітніх закладах району.

Голова Канівської РДА Дмитро Шелест та голова районної ради Сергій Геращенко позитивно відзначили підготовку шкіл до нового навчального року та подякували всім, хто долучився до цієї справи. Поздоровляючи освітян району з новим стартом, вони побажали їм міцного здоров’я, наснаги, терпіння, поваги й шани з боку учнів, батьків та всієї громадськості, а також вручили Почесні грамоти та інші відзнаки. З привітаннями та нагородами також виступив голова міської профспілки працівників освіти і науки Іван Попенко.

До того ж, цього року до колективу педагогічних працівників району приєднались четверо молодих спеціалістів. В якості заохочувального подарунку молодим педагогам були вручені сертифікати на грошову винагороду.

Канівська РДА

Повернутись до розділу: Новини