Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Беркозівський навчально виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

Беркозівський навчально – виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Беркозівка, вул. Шевченка

Телефон: 91-4-49

Директор: Стецюк Ніна Остапівна

Спочатку школа знаходилась в 4 приміщеннях. З 1967 року школа  знаходиться в  одному приміщенні, не типовому, розрахованому на 120 місць, збудованому сільською громадою в центрі села.

Під час війни школа не працювала. Свою післявоєнну діяльність відновила з 01.09.1945. Навчалось  в той час 300-350 учнів. Є 2 меморіальні куточки: 1 – Павлу Корчакі, воїну Афганістану. 2 – куточок пам’яті загиблих односельчан в роки 2 світової війни.

Директором був Слива Михайло Минович. Потім Пекарський Григорій Григорович, Вахненко Сергій Григорович, Стецюк Ніна Остапівна. Школа спочатку була початковою, потім середньою, потім восьмирічкою, загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів, у 2006 загальноосвітня школа реорганізована у навчально - виховний комплекс.

Школа  працює над  проблемою «Підвищення ефективності і якості уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу». У школі обладнано 10 навчальних кабінетів. До послуг учнів бібліотека, шкільна їдальня, спортивний зал. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Учні школи є активними учасниками районних конкурсів: «Котигорошко», «Грайлива веселка».

Повернутись до розділу: Освіта