Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Бобрицький навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Бобрицький навчально – виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Бобриця, провулок Федоренка

Телефон: 68-2-32

Директор: Гончаров Михайло Васильович

В селі Бобриця в 1905 році у відповідь на “Прошение крестьян села Бобрицы Каневского уезда Киевской губернии Николаю ІІ 10 апреля 1905 года “ була відкрита трирічна школа. Першим учителем і директором школи був Федір Олександрович Полішко. В 1939 році школа реорганізована у семирічну,  з 1958 року у восьмирічну.  Діти навчались в старому приміщенні, а в 1974 році була збудована нова школа, яка з 1979 року - десятирічка.  Постановою Ради Міністрів Української РСР від 18 липня 1975 року було присвоєно ім’я Героя Радянського Союзу Олександра Степанова. Перший випуск 10 класу відбувся в 1981 році. В Бобрицьку школу ходили учні з сіл Бобриця, Студенця, Селища, Грищенець, Тростянця, Курилівки.

В школі навчались:

Мушкало Лука Корнійович- професор   Київського університету  імені Т.Г.Шевченка,  Ільченко Василь Адамович- відповідальний працівник Міністерства сільського господарства СРСР, Сачавський Микола Васильович- полковник, викладач Харківського танкового Інституту, Богуш Олександр Володимирович- викладач Сумського аграрного  університету, Краєвий Семен Якович- академік-біолог, Солодченко Кирило Кирилович- командир партизанського загону “Батя”, Галушка Іван Пилипович- академік-біолог, Краєвий Іван Митрофанович – професор.

Школа  працює над  проблемою «Особистісно-зорієнтована система навчання і виховання та її вплив на розвиток інтелектуально-пізнавальних та творчих здібностей дитини». У школі обладнано 11 навчальних кабінетів. До послуг учнів бібліотека, шкільна їдальня, спортивний зал. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 11 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Учні школи беруть активну участь в МАН, районних і обласних олімпіадах з базових дисциплін, інтернет-олімпіадах, де неодноразово займали призові місця. Вони є лауреатами Всеукраїнських конкурсів учнівських пошукових робіт “Слідами історії”, “Доля людини”, Всеукраїнського конкурсу “Вірю в майбутнє твоє, Україно”, переможцями третього туру Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, щорічно беруть участь в районному турі краєзнавчих заходів “Моя земля-земля моїх батьків”, “Сто чудес України”, “Краса і біль України”.

В школі працюють предметні гуртки і спортивні секції.

Шкільні команди з настільного тенісу, волейболу, легкої атлетики, шахів неодноразово займали призові місця на районних і обласних змаганнях.

Діти надають посильну допомогу  ветеранам , вдовам, людям похилого віку, доглядають за братськими могилами  де поховано більше 3000 воїнів, що визволяли наше село, серед яких 10 Героїв Радянського Союзу. Силами учнівського і педагогічного колективів в школі створено зал Бойової слави та етнічний музей школи.

Повернутись до розділу: Освіта