Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Горобіївський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Горобіївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  І-ІІІ ст.»  Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: 19050, Черкаська область, Канівський район, с. Горобіївка, вул. Шкільна, 2

Телефон: 93-7-44

Директор: Салига Катерина Олексіївна

У с. Горобіївка в 1914р. була заснована церковноприходська школа.

У 1921 році на базі школи було організовано лікнеп, а 4-річну освіту здобули діти в Таганчанській школі. У 1925-1926 роках почала діяти школа, де навчались 1 і 2 класи.

У 1933-1934р. почала функціонувати початкова школа. Під час німецької окупації навчання не проводилось.

З 1944 року відновлено навчання, відкрито семирічну школу, яку на початку 60-х років реорганізовано у 8-річну, 1978 року 8-річна школа була реорганізована в середню. У 1975р. постановою Ради Міністрів Української РСР школі присвоєно ім’я Героя Радянського Союзу Потужного Миколи Никодимовича.

Нинішнє приміщення школи збудоване за типовим проектом у 1974 році. До нього навчались у пристосованих приміщеннях: колишньої колгоспної контори, дитячого садка, церкви.

Старе приміщення школи збудоване на початку 50-х років, в якому навчались до 1974 року.

У 2005 році загальноосвітня школа реорганізована в навчально-виховний комплекс.

У школі навчались:

- Романюк Галина Павлівна – заслужений агроном України, - Дудка Анастасія Григорівна – доярка, нагороджена орденом Леніна, - Потужній Микола Никодимович, Чупилка Михайло Купріянович, Шпак Прохір Савович – Герої Радянського Союзу.

Школа  працює над  проблемою «Диференційований підхід до учнів – умова успішного навчання без перевантажень. Розвиток творчо-обдарованої особистості – завдання кожного вчителя». У школі обладнано 6 навчальних кабінетів. До послуг учнів бібліотека, шкільна їдальня. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 3 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Учні школи є учасниками та призерами районних предметних олімпіад.  У 2007 р. учениця Калініченко Ольга зайняла І місце у районній олімпіаді з німецької мови.

Повернутись до розділу: Освіта