Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Грищенецький навально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Грищенецький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Грищенці, вул. Шкільна

Телефон: 94-2-53

Директор: Письмак Олексій Михайлович

Коли в с. Грищенцях була заснована школа невідомо. За переказами довгожителів до 1917 року в селі була церковно-приходська школа з одним вчителем; з 1926 року в селі було 2 класи; з 1930 року - 4 класи, з 1937 року - 7 класів. Весь цей час навчались в трьох пристосованих приміщеннях. У війну одне з приміщень згоріло. В 1944 році учителі і учні самі побудували приміщення. В 1967 році до «50 річчя Великої Жовтневої революції» було збудована нова школа. В 1996 році Грищенецьку загальноосвітню школу І – ІІ ступенів було реорганізовано рішенням Канівської районної ради у І – ІІІ ступенів, в 2005 році школу було реорганізовано в навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Школярі мають певні досягнення в спорті. Протягом 5 останніх років діти займали І – ІІІ місця з легкої атлетики, шахів.

Школа  працює над  проблемою «Реалізація особистісно-орієнтованої системи навчання на основі впровадження новітніх педагогічних технологій». У школі обладнано 6 навчальних кабінетів. До послуг учнів бібліотека, шкільна їдальня. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 8 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Директорами школи були: Груднина Федір Себастьянович (1940-1941роки), Остапець Оксентій Омелянович (1948-1951 роки), Гордієнко Володимир Терентійович (1952-1958 роки), Лемішко Петро Йосипович )1958-1960 роки), Стешенко Микола Іванович (1960-1986 роки), Зозуля Олексій Іванович (1986-1991 роки), Чепіженко Ольга Іванівна (1991-1992 роки), Джемесюк Петро Іванович (1992-1996 роки), Бровко Сергій Васильович (1996-2000 роки), Письмак Олексій Михайлович з 2000 року.

У 2010 р. Шевченко вікторія Володимирівна, Возна Наталія Григорівна зайняла І місце у районному поетичному конкурсі «Тарасовими шляхами» Учні школи є активними учасниками районних конкурсів: «Котигорошко», «Грайлива веселка», «Катерини Піки».

Повернутись до розділу: Освіта