Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Адреса: 19022, Черкаська область, Канівський район, с.Келеберда, вул. Гайдара

Телефон: 93-4-49

Директор: Мірошник Валентина Миколаївна

До 1878 року в с. Келеберда зовсім не існувало школи. Першими грамотними селянами на той час були Бобруцький та Скубко, які навчалися в Золотоноші у дяка .

У 1878 році було відкрито церковно-приходську школу на одне класне приміщення, Першим учителем був Балановський. Заняття в школі було безсистемним, не кожного дня проходили заняття. У 1900 році ця школа згоріла, заняття ніде не проводилися.

У 1905 році школу було знову відкрито, в ній працював учитель-революціонер Усенко, який був пізніше арештований і висланий на каторгу у Сибір .

Після Жовтневої революції у селі було відкрито школу-чотирьохрічку, почалася культурна революція на селі. З ініціативи і під керівництвом учителя Майдана Івана Степановича в селі було відкрито драмгурток «Просвіта», який користувався успіхом серед селян Келеберди та навколишніх сіл .

В 1935 році в цій школі було відкрито семирічку. Також було організовано вечірню-школу. Директором школи у ці роки був Хакало Оксентій Олексійович .

1941 рік - Почалася Велика Вітчизняна війна. Учитель-комсомолець Світличний Лаврон Миронович згуртував навколо себе комсомольців, змонтував радіоприймач, слухали правду про події на фронті і цим вселяли віру в односельців на швидке визволення.

23 вересня 1943 року Келеберда була звільнена від окупантів, відновилися і заняття в школі-семирічці.

Школа працює над проблемою «Підвищення якості знань, удосконалення навчально-виховного процесу на основі впровадження нових педагогічних технологій». У школі обладнано 9 навчальних кабінетів. До послуг учнів спортивний зал, бібліотека, шкільна їдальня. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 6 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Учні школи є учасниками та призерами районних предметних олімпіад.

Повернутись до розділу: Освіта