Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Ліплявський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Ліплявський навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Ліпляве, вул..Гайдара, 90

Телефон: 93-2-19

Директор: Кубар Галина Миколаївна

У 30 роках була створена семирічна школа, директором якої був Хмельницький С.Ф.

У 1939 році реорганізована в середню школу, директором якої був Прохацький П.Т. В той час було по кілька паралельних класів. Школа працювала у 2 зміни.

У 1940-1941 н.р. відбулися кадрові зміни. Директором призначили Дубинця Ф.Т.

У 1942-1943 роки заняття в школі не проводилися. Після визволення села у вересні 1943 році школа відновила роботу. Директором був Гороб’ївський І.А.

У 1946-1948 роках директором призначили Воропая П.П.

З 1949-1970 роки директором працював Гаркавий Ф.В.

У 1978 році була побудована нова школа директором якої був призначений  Лупина Л.Ф., з 1981 року – Яловенко Л.О., з 1987 року – Халіков Р.П., з 2004 року – Кубар Г.М.

У 80 роках в школі працювало 14 гуртків: духовий оркестр, драматичний, хоровий, ляльковий театр, спортивні секції.

Активно працював табір праці і відпочинку. Старшокласники заробляли гроші для екскурсій до м. Москва, Ленінград, Києва, Мінська.

У 2000 році школа почала називатись Ліплявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

У 2003 році Ліплявська школа стала  навчально-виховним комплексом.

Школа  працює над  проблемою «Інтерактивні технології в сучасних підходах до організації навчання та виховання». У школі обладнано 7 навчальних кабінетів. До послуг учнів спортивний та актовий зали, бібліотека, шкільна їдальня, методичний кабінет, кабінет медичної сестри, кабінет практичного психолога. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 13 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Школярі мають значні досягнення в спорті. Протягом 5 останніх років учні займають призові місця із волейболу, легкоатлетичного красу, футболу в районних змаганнях.

У школі діє 3 громадські організації школярів: «Країна барвінкова», «Країна веселкова», «Старшокласник». Діє загін волонтерів. Учні беруть активну участь у проведенні відкритих виховних годин, конкурсів малюнків, інтелектуальних іграх. Учениця 11-го класу Харлай Анастасія посіла І місце в обласному конкурсі «Майбутнє лісу у твоїх руках» та була учасницею Всеукраїнського з’їзду лісівників. ІІІ місце в обласному конкурсі – захисті робіт учнів, членів МАН у 2008 р. посіла Міщенко Юлія з української літератури.  У 2011 р. заключено договір про співпрацю з Ліцеєм міжнародних відносин № 51 м. Києва та працюємо над програмою «Партнерство  в освіті».

Повернутись до розділу: Освіта