Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Малоржавецький навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітняшкола І-ІІІ ступенів"

Малоржавецький навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Малий Ржавець, вул.  Виноградна, 14

Телефон: 94-5-89

Директор: Дорошенко Олександр Іванович

Сучасне приміщення нашого навчально-виховного комплексу  було збудоване у 1985 році завдяки ентузіазму та наполегливості Кравець Лідії Іллівни, тогочасного директора школи.

Школа розрахована на 192 учня. Були роки, коли в школі навчалось майже 147 учнів, а на сьогоднішній день у нашій школі отримують знання  54 учні та 18 дошкільнят.

З листопада 2003  року на базі школи створено навчально-виховний комплекс  «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Першим директором була Кравець Лідія Іллівна.

З квітня 1986 по 2000 рік – Грищенко Іван Андрійович, з 2000 по 2007 рік на посаді директора працював Гуржій Сергій Васильович.

За 21 років із стін нашої рідної школи в самостійне життя вийшло близько 830  учнів, які отримали атестати зрілості.

1905 р. Під час лютневої революції в царській Росії коштами земства була побудована церковноприходська школа. Приміщення була у селах Полствин та Малий Ржавець. Функціонувала як єдина школа. Паралельно  була побудована у селі Полствен 2-х класна вчительська школа, яка існувала до 1916 р. У 1916 р. згоріла і її закрили. Навчалися безкоштовно.

1936р. Зруйнували у селі Полствин церкву і з її  матеріалів збудували капітальну семирічну школу, медпункт та дитячий садок.

1954 р. Полствинська школа  стала середньою. Було по 3  - 4 паралельних класів.

Кінець 1960 р. Стала восьмирічкою.

1985 р. Було побудоване приміщення під школу. Школа стала називатись Малоржавецькою.

Кінець 1980 р. Школа стала дев’ятирічкою.

1994 р. Знову стала середньою. Міняла назви на неповну середню, ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Школа працює над проблемою «Формування позитивної мотивації освітньої діяльності у кожного учасника навчально-виховного процесу за сучасних умов». У школі обладнано 11 навчальних кабінетів. До послуг учнів спортивний зал, бібліотека, шкільна їдальня, методичний кабінет, кабінет педагога-організатора. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 10 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Публікації:науково-методичний журнал «Англійська мова в початковій школі» - 2

Подано 9 розробок на обласну виставку педагогічних інновацій.

Повернутись до розділу: Освіта