Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Мартинівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Мартинівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів

«Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  І-ІІІ ст.»

Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: 19041, с. Мартинівка, вул.206 дивізії, 2 Канівського району Черкаської області.

Телефон: 91-2-17, 91-2-22.

Директор: Лещенко Алла Іванівна

Першу школу в селі Мартинівка засновано в 1861р. Нове приміщення школи збудоване в 1974 році. У 2004 році загальноосвітня школа реорганізована в навчально-виховний комплекс.

У 1980 р. закінчив школу Тертичний Микола Григорович, який загинув у Авганістанні виконуючи свій інтернаціональний обов’язок. З 1978 р. по 1999р. в колективі працював творчий неординарний вчитель – Яровець Ольга Павлівна, за самовіддану творчу працю її було нагороджено орденом трудового червоного прапору.

Школа працює над проблемою «Впровадження новітніх педагогічних технологій в навчально-виховний процес з урахуванням вікових особливостей учнів». У школі обладнано 17 навчальних кабінетів. До послуг учнів спортивний та актовий зали, бібліотека, шкільна їдальня, медичний кабінет, кабінет педагогів-організаторів, соціального педагога та методичний кабінет. Обладнано 2 комп’ютерних класи, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 16 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Учні школи є учасниками та призерами районних предметних олімпіад.

Учні школи є активними учасниками районних та обласних олімпіад і конкурсів, учасниками МАН. Учениця Дідух Дар’я у 2008 зайняла ІІІ місце у обласній олімпіаді  з біологій, у 2009 –ІІ місце з біології, ІІ місце в МАН «секція математики». Неодноразово займали призові місця на районних та обласних спортивних змаганнях. Педагогічні працівники ставали переможцями обласного конкурсу «На кращу серію цифрових ресурсів»: 2009 р. – Перебий ніс В.В. – І місце з біологій; 2010 р. – Мичка А.А. – І місце з англійської мови.

Повернутись до розділу: Освіта