Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Сушківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

Сушківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  І-ІІ ст.» Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Сушки, вул. Яші Киктя, 2

Телефон: 95-4-36

Директор: Якименко Анатолій Олександрович

Історичні відомості в селі Сушки відомо вже з середини ХYІІІ століття. Фактично історія школи розпочалася з 1903 року, коли було відкрито приміщення чотирикласної сільської школи. В передвоєнні роки школа була семирічною, коли чотири класи навчались в приміщенні школи, а решта в колишній хаті пана Космаєвського. У школі діяли гуртки: драматичний, літературний, хореографічний, діяв також струнний оркестр. При війні (ВВВ) школа була зруйнована, а відбудована в кінці 60-х років, а в 1975 році побудоване нині діюче приміщення школи, розрахована на 7 класів, два інших класи навчаються у пристосованому приміщенні, там знаходиться і шкільна їдальня. Так як і зараз школа була на два села – Сушки і Прохорівку. Школу в свій час закінчили або навчались в ній такі відомі люди як:

Неверовський Д.П. – генерал-майор російської армії, учасник Вітчизняної війни 1912р.;

Завойко В.С. – адмірал російського флоту, відомий як герой Камчатки;

Шаровольський І.С. – доктор філологічних наук, професор Київського університету ім.Т.Г.Шевченка;

Доценко І.К. – кандидат технічних наук, викладач Київського автодорожнього інституту.

У 2006 році загальноосвітня школа реорганізована в навчально-виховний комплекс.

Школа  працює над  проблемою «Диференційований підхід до організації навчально-виховного процесу як один із засобів підвищення якості освіти». У школі обладнано 2 навчальних кабінетів. До послуг учнів бібліотека, шкільна їдальня. Обладнано 1 комп’ютерних класи, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 8 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Учні школи є активними учасниками районних конкурсів: «Котигорошко», «Грайлива веселка».

Повернутись до розділу: Освіта