Головна
Новини
Районна державна адміністрація
Керівництво
Апарат
Структурні підрозділи
Вакансії
Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади
Канівське управління Державної казначейської служби України
Управління Держгеокадастру в Канівському районі
Прийом громадян
Органи місцевого самоврядування
Державний реєстр виборців
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Дозвільний центр
Нормативні документи
Економіка
Фінанси
Державні закупівлі
Економічний розвиток району
Соціально-гуманітарна сфера
Освіта
Охорона здоров'я
Культура
Молодь
Спорт
Соціальний захист
Пенсійне забезпечення
ЗМІ
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району
Зайнятість населення
Суспільство
Політичні партії
Громадські організації
Громадська рада
Конфесії
Реалізація Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Консультації з громадськістю
Державні інформаційні ресурси
Запобігання проявам коррупції
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Орієнтовний план консультацій з громадськістю
Захисник Вітчизни
Регуляторна діяльність
Нормативно-правова база
Планування діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу
Діючі регуляторні акти
Відстеження результативності регуляторних актів
Інформація про здійснення регуляторної діяльності
Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності
На початок
Головна Суспільство Громадська рада

До уваги представників громадськості

Розпочато формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Громадська рада при районній державній адміністрації (далі – громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.

Строк повноважень складу громадської ради – два роки.

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Розпорядженням районної державної адміністрації від 10 червня 2014 року № 114 утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації у складі 10 осіб.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце і час проведення установчих зборів, про що районна державна адміністрація повідомляє на своєму веб-сайті.

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності громадської ради, що діяла при районній державній адміністрації до проведення установчих зборів.

Протокол установчих зборів, відомості про склад громадської ради районна державна адміністрація оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті.

Районна державна адміністрація затверджує склад громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації відбудуться 18 липня 2014 року в залі засідань Будинку рад. Початок зборів о 10.00.

Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 15 липня 2014 року о 17.00.

Документи приймаються ініціативною групою поштою або шляхом їх особистого надання за адресою  м. Канів, вул. О.Кошового, 3, відділ інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації, понеділок-четвер з 8.00 до 17.15 год., п’ятниця з 8.00 до 16.00 год. (крім вихідних та святкових днів).

Координатор: начальник відділу інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Ракоїд Віта Василівна.

Телефон для довідок: (04736) 3-22-63, 098-996-44-20

 

Райдержадміністрація

 Повернутись до розділу: Громадська рада