Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Хмільнянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Хмільнянський навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Хмільна, вул. Миру

Телефон: 95-5-25

Директор: Пустовойт Ольга Петрівна

У 1907 році заснована Хмільнянська церковно-приходська школа. Проіснувала  до 1916 року. В 1919 році відкрили початкову школу в селі Хутір-Хмільна, де навчалися діти з навколишніх сіл: Хмільна, Хутір-Хмільна.

1934 рік – Хмільнянська початкова школа. Директор – Шульга Іван Данилович. Школу відвідували 92 учні.

Після колективізації в 1936 році із матеріалів розібраної церкви у селі Хмільна побудували семирічну школу. Під час Великої Вітчизняної війни приміщення школи використовувалося як лазарет для німецьких солдатів. Відновила свою роботу школа лише в 1947 році.

В 1953  році школа стала  восьмирічною і навчалося в ній  200 учнів.

1992 рік – Хмільнянська неповна середня школа.75 учнів.

1997 рік – Хмільнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - 86 учнів.  В цьому році приміщення школи було визнано аварійним і школу перенесено в приміщення контори КСТ.

2002 року школу було реорганізовано в Хмільнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Навчалося в школі 132 учні.

2005 рік знову відбулася реорганізація в Хмільнянський навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”.  В даний час школа розміщена в  двох приміщеннях: корпус І – початкова школа та дошкільна група, корпус ІІ – основна школа.

Школа  працює над проблемою «Педагогічна майстерність – важливий чинник самоорганізації високого рівня професійної діяльності». У школі обладнано 14 навчальних кабінетів. До послуг учнів спортивний та актовий зали, бібліотека. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 19 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

У 2010-2011 н.р. районний етап щорічного конкурсу на кращу організацію правової освіти. У 2011-2012 н.р. Президент учнівського самоврядування Криворучко Наталья зайняла І місце в районному конкурсі - гра «Лідер». Учениця 11-го класу Криворучко Наталья стала призером районного етапу в конкурсі МАН. Учні є активними учасниками те неодноразовими переможцями районних та обласних олімпіад.

Повернутись до розділу: Освіта