Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Яблунівський навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Яблунів, вул. Колгоспна

Телефон: 94-4-25

Директор: Корчака Світлана Миколаївна.

У селі Яблуневі до революції 1917 року була відкрита церковноприходська школа. Після революції школу перенесли в приміщення панської економії, яку побудував до 1861 року пан Яновський. Школа під час Великої Вітчизняної війни не згоріла. Після війни організовані 7 класів. Директором був Радько Тимофій Григорович – вчитель хімії та біології. З 1952 року школа стала восьмирічною і налічувала понад 100 учнів.

У 1981 році школу реорганізували в початкову. Старші учні навчалися в с. Межиріч. В 1988 році в пристосованому приміщенні контори колгоспу «Ленінський шлях» відновлено роботу восьмирічної  школи.

У школі навчались:

- Зорін І.М., Герой  Радянського Союзу;

- Туз Д.А., контр-адмірал флоту;

Губернатор В.С., Лут П.О., кандидати сільськогосподарський наук.

В 2003 році школа згоріла. Була відбудована в 2004 році і  реорганізована в навчально-виховний комплекс.

Школа працює над проблемою «Від інноваційного змісту і технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до формування творчої особистості учня». У школі обладнано 10 навчальних кабінетів. До послу учнів спортивна кімната, бібліотека, шкільна їдальня. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 9 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Чередник Зореслава учениця 9-го класу посіла ІІІ місце за участь у обласному підпроекті «Пишаюся тобою, рідний краю», Денисенко Вероніка учениця 7-го класу – І місце у ІІ етапі Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка. Навчальний заклад зайняв ІІІ місце у конкурсі на кращу організацію правової освіти, ІІІ місце в обласному конкурсі Ліги старшокласників.

Повернутись до розділу: Освіта