Головна Запобігання проявам коррупції

Протидія корупції

Робота по профілактиці та протидії корупції в районній державній адміністрації  проводиться відповідно до вимог Закону України “ Про засади запобігання і протидії корупції “ , Указу Президента України  від 21 жовтня 2011 року № 1001 “Про національну антикорупційну стратегію на 2011 – 2015 роки», Державної Програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки, затвердженої постановою  Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року, відповідних розпоряджень обласної державної адміністрації   та інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру.

В  плані роботи районної державної адміністрації на 2014 рік  передбачені заходи, направлені на профілактику та боротьбу з корупцією  в районі.

В  районній державній адміністрації  визначені особи, на яких покладені обов’язки  з організації роботи по запобіганню проявам корупції.

Для покращення виконання   вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» 10 березня 2014 року проведено семінар-навчання для працівників Канівської районної державної адміністрації з питань вивчення антикорупційного законодавства.

Заміщення вакантних посад проводиться виключно  на конкурсній основі, інформації про проведення конкурсів публікуються в районній газеті «Дніпрова зірка».

Всі державні службовці районної державної адміністрації  в установлені терміни подали до кадрового підрозділу декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Декларації голови районної державної адміністрації та його заступників розміщені на офіційному сайті районної державної адміністрації в мережі інтернет. Окрім цього зазначені декларації оприлюднені в офіційному віснику районної ради  за №1/2014.

Забезпечено виконання  обмеження щодо сумісництва - ніхто з державних службовців районної державної адміністрації не займається іншою оплачуваною роботою або підприємницькою діяльністю.

Приділяється належна увага професійному навчанню та підвищенню кваліфікації державних службовців.

Налагоджена взаємодія з правоохоронними органами у питаннях запобігання та виявлення корупції.

Проводяться також і інші заходи на цій ділянці роботи .

Протягом 2014 року корупційні правопорушення, скоєні  державними службовцями районної державної адміністрації не виявлялись, тому заходи щодо припинення таких правопорушень в районній державній адміністрації не приймались. З цієї ж причини спеціально уповноважені підрозділи державної влади у сфері протидії корупції письмово не повідомлялись.

В 2014 році порушень прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави, допущених від корупційних діянь державних службовців районної державної адміністрації не виявлено, тому заходи  по відновленню  зазначених  прав в районній державній адміністрації не проводились.

Хід виконання законодавства України , направленого на протидію корупції знаходиться в  районній державній адміністрації  на постійному контролі.

Начальник відділу юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян апарату Канівської районної державної адміністрації В.О. Дудник

Повернутись до розділу: Запобігання проявам коррупції