Головна
Новини
Районна державна адміністрація
Керівництво
Апарат
Структурні підрозділи
Вакансії
Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади
Канівське управління Державної казначейської служби України
Управління Держгеокадастру в Канівському районі
Прийом громадян
Органи місцевого самоврядування
Державний реєстр виборців
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Дозвільний центр
Нормативні документи
Економіка
Фінанси
Державні закупівлі
Економічний розвиток району
Соціально-гуманітарна сфера
Освіта
Охорона здоров'я
Культура
Молодь
Спорт
Соціальний захист
Пенсійне забезпечення
ЗМІ
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району
Зайнятість населення
Суспільство
Політичні партії
Громадські організації
Громадська рада
Конфесії
Реалізація Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Консультації з громадськістю
Державні інформаційні ресурси
Запобігання проявам коррупції
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Орієнтовний план консультацій з громадськістю
Захисник Вітчизни
Регуляторна діяльність
Нормативно-правова база
Планування діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу
Діючі регуляторні акти
Відстеження результативності регуляторних актів
Інформація про здійснення регуляторної діяльності
Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності
На початок
Головна Запобігання проявам коррупції

Протидія корупції

   Робота по профілактиці та протидії корупції в районній державній адміністрації  проводиться відповідно до вимог Закону України “ Про засади запобігання і протидії корупції “ , Указу Президента України  від 21 жовтня 2011 року № 1001 “Про національну антикорупційну стратегію на 2011 – 2015 роки», Державної Програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки, затвердженої постановою  Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року, відповідних розпоряджень обласної державної адміністрації   та інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру.

   В  плані роботи районної державної адміністрації на 2014 рік  передбачені заходи, направлені на профілактику та боротьбу з корупцією  в районі.

    В  районній державній адміністрації  визначені особи, на яких покладені обов’язки  з організації роботи по запобіганню проявам корупції.

  Для покращення виконання   вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» 10 березня 2014 року проведено семінар-навчання для працівників Канівської районної державної адміністрації з питань вивчення антикорупційного законодавства.

    Заміщення вакантних посад проводиться виключно  на конкурсній основі, інформації про проведення конкурсів публікуються в районній газеті «Дніпрова зірка».

  Всі державні службовці районної державної адміністрації  в установлені терміни подали до кадрового підрозділу декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.                

   Декларації голови районної державної адміністрації та його заступників розміщені на офіційному сайті районної державної адміністрації в мережі інтернет. Окрім цього зазначені декларації оприлюднені в офіційному віснику районної ради  за №1/2014.

  Забезпечено виконання  обмеження щодо сумісництва - ніхто з державних службовців районної державної адміністрації не займається іншою оплачуваною роботою або підприємницькою діяльністю.

  Приділяється належна увага професійному навчанню та підвищенню кваліфікації державних службовців.

  Налагоджена взаємодія з правоохоронними органами у питаннях запобігання та виявлення корупції.

    Проводяться також і інші заходи на цій ділянці роботи .   

   Протягом 2014 року корупційні правопорушення, скоєні  державними службовцями районної державної адміністрації не виявлялись, тому заходи щодо припинення таких правопорушень в районній державній адміністрації не приймались. З цієї ж причини спеціально уповноважені підрозділи державної влади у сфері протидії корупції письмово не повідомлялись.

   В 2014 році порушень прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави, допущених від корупційних діянь державних службовців районної державної адміністрації не виявлено, тому заходи  по відновленню  зазначених  прав в районній державній адміністрації не проводились.

  Хід виконання законодавства України , направленого на протидію корупції знаходиться в  районній державній адміністрації  на постійному контролі. 

    Начальник відділу юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян апарату Канівської районної державної адміністрації В.О. ДудникПовернутись до розділу: Запобігання проявам коррупції