Головна Соціально-гуманітарна сфера Охорона здоров\'я

КЗ "Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Згідно з рішенням сесії Канівської районної ради від 18 грудня 2013 року №26-8/VI шляхом реорганізації Канівської центральної районної лікарні було створено комунальний заклад „Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Канівської районної ради, який розпочав свою роботу з 01 січня 2014 року.

Комунальний заклад "Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Канівської районної ради, надає первинну медико-санітарну допомогу населенню міста Канів та Канівського  району.

Юридична адреса: 19030, Черкаська область, Канівський район, с. Ковалі, вул. Центральна

Місце провадження діяльності: 19000, Україна, Черкаська область, місто Канів, вул.  Леніна, 43, тел.: (04736) 3-43-37,    Е-mail: kaniv_centr@ukr.net

Головний лікар – Андрон Валентина Рафаїлівна,

телефон мобільний – 0963486972,

телефон робочий – 3-20-93

Розпорядок роботи Центру:

- понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця - з 8.00 до 20.00

- субота – з 9.00 до 15.00.

ГРАФІК

особистого прийому громадян адміністрацією

КЗ «Канівський ЦПМСД» Канівської районної ради

П. І. Б.

Посада

Дні прийому

Години

АНДРОН

Валентина Рафаїлівна

Головний лікар

КЗ «Канівський ЦПМСД»

Канівської районної ради

П’ятниця

10.00-12.00

3-20-93

ХАНЬКО

Лариса Сергіївна

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

1-ша субота

14.00-16.00

10.00-12.00

9.00-12.00

3-20-82

ЛИТВИН

Світлана Анатоліївна

Голова первинної профспілкової організації працівників району

Понеділок

3-30-48

СОРОКІНА

Оксана Григорівна

Головна медсестра

П’ятниця

3-20-93

Ліцензійною комісію Міністерства охорони здоров’я від 15.05.2014 року прийнято рішення № 17 про видачу комунальному закладу „Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Канівської районної ради ліцензії на право провадження господарської діяльності з медичної практики, до речі, третьому серед усіх новостворених центрів в Черкаській області.

Згідно своєї кваліфікації лікар загальної практики-сімейної медицини має право надавати медичну допомогу за 9 спеціальностями (терапія, педіатрія, неврологія, психіатрія, офтальмологія, отоларингологія, хірургія, фтизіатрія, онкологія). Лікарі ЗПСМ сільських амбулаторій обслуговують і дитяче населення.

Відповідно до наказу МОЗ від 04.11.2011р. №756 „Про затвердження Порядку вибору та заміни лікаря первинної медичної допомоги” лікарі загальної практики Центру розпочали реєстрацію населення та укладати договори на медичне обслуговування. Станом на 01.09.2014р. проведена реєстрація 25318 осіб – 63% від дорослого населення. Укладено угод з родинами -  12315.

Впродовж 2014 року здійснюються виїзди лікарів загальної практики – сімейної медицини та педіатрів в села району кожного вівторка, середи, четверга і п’ятниці. На 01.09.2014р. здійснено 104 виїзди, оглянуто 1689 хворих, прочитано 95 лекцій та проведено 388 бесід. В місцевій пресі Центром в 2014 році опубліковано 9 статей, які пропагують доцільність реформування медичної галузі, зокрема розвиток первинної медико-санітарної допомоги.

Мережа лікувально-профілактичних підрозділів Центру складається із 13 фельдшерсько-акушерських пунктів, 29 фельдшерських пунктів, 7 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, 1 з яких  Канівська амбулаторія з денним стаціонаром на 40 ліжок, найбільш масштабна, в ній працює 12 лікарів загальної практики, 9 педіатрів і 1 терапевт. Всі 6 сільських амбулаторій мають статус амбулаторій загальної практики-сімейної медицини.

Укомплектованість медичними кадрами Центру складає 96,8% (234 зайняті штатні посади із 241,75). Лікарів – 28 (86% укомплектованості), середнього медичного персоналу – 94 (86% укомплектованості).

На теперішній час в районі підготовлено 14 лікарів загальної практики сімейної медицини, у тому числі 5 для медичного обслуговування сільського населення. Працюють 14 лікарів ЗПСМ  на 18,75 штатних посад. Один із лікарів ЗПСМ має вищу категорію, першу – 9 лікарів, другу – 3 лікарі.

Лікарями загальної практики-сімейної медицини в районі обслуговується 40679 осіб, з них мешканців села 19532. Забезпеченість лікарями ЗПСМ всього по району становить 65,9 %,   по селу –41,4 %.

На сьогоднішній день немає медичних працівників на чотирьох фельдшерських пунктах (с. Беркозівка, с. Горобіївка, с.Лазірці,

с. Пищальники), обслуговують населення цих сіл зовнішні сумісники із сусідніх фельдшерських пунктів.

Згідно наказів Департаменту охорони здоров’я до Центру зараховано 3 лікарі-інтерни загальної практики – сімейної медицини.

В КЗ «Канівський ЦПМСД» працюють видатні лікарі:

-  Щербина Леонтій Трохимович – терапевт,  має звання: «Заслужений лікар України», нагороджений знаком «Відмінник охорони здоров’я»

- Моргун Олександр Петрович – лікар-методист, нагороджений Почесною грамотою МОЗ України.

Повернутись до розділу: Охорона здоров\'я