Головна Запобігання проявам коррупції

Звіт про роботу спостережної комісії Канівської районної державної адміністрації за 2014 рік

Відповідно до пункту 17 статті 25, пункту 9 статті 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 25 Кримінально-виконавчого кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 “Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах” та розпорядженням Канівської районної державної адміністрації від 25 листопада 2014 року №252 утворено спостережну комісію, яка має власну печатку та відповідний бланк.

Робота спостережної комісії проходила відповідно до затвердженого плану на 2014 рік. До складу спостережної комісії при Канівській районній державній адміністрації входять представники громадських організацій та представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у рівному співвідношенні відповідно до вимог чинного законодавства. До роботи спостережної комісії активно долучаються інші громадські організації.

За 2014 рік проведено 12 засідань спостережної комісії, на яких розглядалися питання здійснення соціальної адаптації осіб, умовно-достроково засуджених з іспитовим строком та засуджених до виправних робіт. Проводилася профілактично-виховна робота із вказаними категоріями осіб та здійснення громадського контролю за їх поведінкою. Також за сприянням комісії надано одноразову грошову допомогу громадянину, який звільнився з місць позбавлення волі.

Спостережна комісія в обов’язковому порядку веде облік осіб умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі.

У своїй роботі спостережна комісія при Канівській районній державній адміністрації використовує в повному обсязі повноваження, покладені на неї нормативними актами. Належна робота комісії позитивно впливає на соціальний захист та адаптацію осіб, звільнених від відбування покарання, що в свою чергу сприяє зниженню ризику вчинення повторних злочинів.

Голова комісії                                                                       Т.А.Тищенко

Повернутись до розділу: Запобігання проявам коррупції