Головна
Новини
Районна державна адміністрація
Керівництво
Апарат
Структурні підрозділи
Вакансії
Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади
Канівське управління Державної казначейської служби України
Управління Держгеокадастру в Канівському районі
Прийом громадян
Органи місцевого самоврядування
Державний реєстр виборців
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Дозвільний центр
Нормативні документи
Економіка
Фінанси
Державні закупівлі
Економічний розвиток району
Соціально-гуманітарна сфера
Освіта
Охорона здоров'я
Культура
Молодь
Спорт
Соціальний захист
Пенсійне забезпечення
ЗМІ
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району
Зайнятість населення
Суспільство
Політичні партії
Громадські організації
Громадська рада
Конфесії
Реалізація Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Консультації з громадськістю
Державні інформаційні ресурси
Запобігання проявам коррупції
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Орієнтовний план консультацій з громадськістю
Захисник Вітчизни
Регуляторна діяльність
Нормативно-правова база
Планування діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу
Діючі регуляторні акти
Відстеження результативності регуляторних актів
Інформація про здійснення регуляторної діяльності
Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності
На початок
Головна Органи місцевого самоврядування

Органи місцевого самоврядування

Назва сільської  ради

Сільський голова (ПІБ)

Дата народження

Телефон код (04736)

  1.  

Беркозівська сільська рада

Вощан Іван Васильович

26.09.1972

91-4-42

  1.  

Бобрицька сільська рада

Ільченко Борис Григорович

13.06.1958

68-2-25

  1.  

Горобіївська сільська рада

Святун Світлана Іванівна

06.06.1965

93-7-17

  1.  

Григорівська сільська рада

Михайлішина Світлана Володимирівна

08.10.1972

94-7-36

  1.  

Грищинецька сільська рада

Письмак Людмила Миколаївна

03.11.1961

94-2-43

  1.  

Келебердянська сільська рада

Розе Юрій Георгійович

09.08.1972

93-4-31

  1.  

Козарівська сільська рада

Литвиненко Володимир Анатолійович

14.08.1967

91-7-46

  1.  

Конончанська сільська рада

Підгірний Іван Андрійович

06.07.1960

95-7-41

  1.  

Копіюватська сільська рада

Загородній Володимир Васильович

18.07.1963

91-6-18

  1.  

Курилівська сільська рада

Ярова Раїса Володимирівна

17.05.1970

91-7-26

  1.  

Литвинецька сільська рада

Погрібна Ганна Миколаївна

01.02.1960

93-2-24

  1.  

Ліплявська сільська рада

Нерода Василь Павлович

05.04.1950

91-5-60

  1.  

Мартинівська сільська рада

Бусля Алла Василівна

02.03.1971

91-2-48

  1.  

Межиріцька сільська рада

 Чупилка Іван Володимирович 

04.01.1988

93-6-45

  1.  

Мельниківська сільська рада

Атаманенко Лідія Василівна

29.03.1970

95-0-22

  1.  

Озерищанська сільська рада

Захарченко Тетяна Володимирівна

07.06.1971

96-6-21

  1.  

Павлівська сільська рада

 Дука Леонід Миколайович

 04.10.1964

95-0-16

  1.  

Пекарівська сільська рада

 Корнієнко Тетяна Василівна

 21.01.1975

95-5-42

  1.  

Полствинська сільська рада

Савенко Оксана Михайлівна

13.09.1973

94-5-18

  1.  

Попівська сільська рада

Савчук Ніна Іванівна

22.04.1969

93-7-40

  1.  

Потапцівська сільська рада

Березенко Наталія Миколаївна

17.01.1979

94-3-40

  1.  

Прохорівська сільська рада

Дошка  Віталій Григорович

25.04.1968

95-2-21

  1.  

Пшеничницька сільська рада

Мотриченко Сергій Михайлович

28.11.1962

94-6-23

  1.  

Степанецька сільська рада

Ласкава Віра Петрівна

07.04.1960

96-4-24

  1.  

Таганчанська сільська рада

Пождема Олександр Степанович

11.03.1973

96-1-15

  1.  

Тростянецька сільська рада

Сосюра Олександр Сергійович

29.06.1979

94-2-30

     27.

Хмільнянська сільська рада

Чайка Олег Степанович

22.06.1963

95-5-31

     28.

Чернишівська сільська рада

Федотова Валентина Василівна

 

94-3-43

     29.

Яблунівська сільська рада

Огородник Віктор Володимирович

05.03.1958

94-4-45



5 лютого 2013